Yhteystiedot

Taito Pohjois-Karjala ry
Koskikatu 1
80100 Joensuu
info@taitokortteli.fi

  • Toiminnanjohtaja, Tuija Tekin, puh. 0400 364 234,
    tuija.tekin@taitopohjoiskarjala.fi
  • Talouspäällikkö, Tarja Puukko, puh. 050 315 6942,
    tarja.puukko@taitopohjoiskarjala.fi
  • Ravintolapäällikkö Jukka Purmonen,  puh. 0500 658 356,
    jukka.purmonen@taitokortteli.fi
  • Tuottaja Marianne Marttila, puh. 050 315 6940,
    marianne.marttila@taitokortteli.fi
  • Viestintäkoordinaattori Marika Saikkonen,
    marika.saikkonen@taitopohjoiskarjala.fi
  • Taitokeskus Joensuu, puh. 050 315 6946,
    joensuu@taitopohjoiskarjala.fi
  • Kauppaneuvoksen kahvila, puh. 050 315 6944,
    kahvila@taitokortteli.fi
  • Taito Shop, puh. 050 315 6945,
    taito@taitopohjoiskarjala.fi

Rekisteriselosteet

Taitokortteli Google Street Wievissä